Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów.

"Do-Czysta"👍Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin, kanap, Łódź. Icon"Do-Czysta"👍Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin, kanap, Łódź.

Neonowa 3, Łódź

5,0 39 reviews

 • Avatar Magdalena Monika ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Sofa przyjęła cały kubek czerwonego wina 🙂 po czyszczeniu ani śladu wielkiej plamy, baaa grafitowa sofa odzyskała swoj pierwotny kolor 🙂 Serdecznie polecam.
 • Avatar Agmikor ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Jestem bardzo zadowolony z efektu. Dwie stare kanapy i 6 krzeseł zapuszczonych przez lata dostało nowe życie. Pan jest bardzo miły, chętnie rozmawia z klientem i widać, że zna się na rzeczy. Przyjechał punktualnie. Używane przez … More niego środki nie mają żadnego zapachu. Ceny bardzo przystępne i krótki czas oczekiwania na usługę. Polecam!
 • Avatar Aleksandra ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Pan Norbert bardzo miły i profesjonalny ! W 100% polecam usługi prania/mycia dywanów , kanap czy tapicerek. Na pewno będę polecać dalej i sama skorzystam jeśli znów będzie taka potrzeba 👏🏻
 • Avatar Agnieszka Kowalska ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Polecam przez duże P. Moja kanapa i dywan wyglądają jak nowe, po profesjonalnym praniu. Ponadto usługa wykonana szybko, terminowo i co najważniejsze dla klienta DO-CZYSTA 🙂
 • Avatar Magda Fuss ★★★★★ 2 miesiące temu
  był brudny a jest czysty:) Pan Norbert prał dywan u mojej znajomej:) bardzo zadowolona:) napewno wróci do Pana Norberta:) polecam!