Pranie dywanu 15 zł metr kwadratowy

Pranie wykładzin 15 zł metr kwadratowy*

*przy większych metrażach możliwość negocjacji

Dywan jest jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych domu. Niezależnie od tego, czy znajduje się w przestrzennym salonie, czy w niewielkim, przytulnym pokoju, czy w romantycznie zaprojektowanej sypialni, każdy pragnie, żeby nigdy nie tracił blasku i zachowywał świeżość, jaką posiadał w dniu zakupu. Dywan jak nowy dzięki „Do-czysta”.

Pranie dywanów w Łodzi jest usługą, z której do tej pory skorzystała niezliczona liczba w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Jako firma chcemy się rozwijać i nieustannie podnosić standardy oferowanych przez nas usług w taki sposób, by cena pozostawała współmierna do jakości, jednocześnie nadal będąc atrakcyjną.

Czyszczenie dywanów w Łodzi wykonujemy skutecznie i szybko. Do realizacji naszych usług używamy najlepszego sprzętu dostępnego na rynku, a przed rozpoczęciem czyszczenia do każdego dywanu dobieramy odpowiednią chemię. Wszystko po to, by osiągnąć jak najlepszy rezultat końcowy.

W ofercie prania dywanów w Łodzi znajduje się czyszczenie zarówno sztucznych, jak i naturalnych produktów. Usługa wykonywana jest u Klienta i jeśli ma zostać wykonana na terenie Łodzi, dojazd jest darmowy.

Czyszczenie wykładzin oraz prani dywanów odbywa się metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu elementu na mokro, jednak dzięki tej metodzie nie jest on przemaczany.

Czyszczenie dywanów i wykładzin w Łodzi to złożony proces, na który składa się kilka etapów, dzięki którym zostanie osiągnięty zadowalający efekt. Pierwszy z nich to najdokładniejsze odkurzenie dywanu lub wykładziny. Jest to niezwykle istotna czynność, gdyż dzięki niej usuwane są tzw. nierozpuszczalne zabrudzenia, a należą do nich wszelkiego rodzaju okruszki, włosy, sierść czy piasek.

Następnie konieczne jest rozpoznanie, z jakim rodzajem włókna mamy do czynienia oraz jakich ewentualnych plam możemy się spodziewać na powierzchni dywanu czy wykładziny. Po rekonesansie na powierzchnię nakładany jest specjalny, dobrany odpowiednio do rodzaju włókna i zabrudzenia, środek, którego działanie rozpuszcza brud. Wykazuje on niezwykłą skuteczność w oddzieleniu trudnego bądź nierozpuszczalnego w wodzie rodzaju brudu od włókna. Aplikuje się go poprzez dokładne wtarcie w runo dywanu lub wykładziny za pomocą szczotki.

Etap końcowy czyszczenia dywanu czy wykładziny polega na płukaniu ekstrakcyjnym. Odbywa się on z pomocą maszyny piorącej. Wcześniej dobieramy oczywiście odpowiedni środek, dzięki któremu rozpuszczony uprzednio brud jest dokładnie wypłukany z powierzchni.

W efekcie wszystkich opisanych powyżej czynności następuje eliminacja roztoczy i alergenów. Włókna czyszczonego dywanu odzyskują swoje naturalne kolory, runo dywanu jest czyste i bardzo miłe w dotyku. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego pranie dywanów i wykładzin w Łodzi odbywa się zawsze w kilku etapach, gdyż dzięki ich zachowaniu możemy uzyskać zadowalające klienta efekty.

„Do-czysta” sprawi, że nawet najbardziej wysłużony dywan i wykładzina od dzisiaj będą wyglądały jak nowe!!!

Kontakt

798 637 752
doczystaa@gmail.com

Godziny pracy

Pon-Pt: 08:00-21:00
Sb: 08:00-20:00