Pranie tapicerki meblowej cennik:

Poduszka tapicerowana od 5 zł

Krzesło (siedzisko) od 6 zł

Krzesło (siedzisko + oparcie)  od 12 zł

Fotel biurowy (obrotowy) od 20 zł

Fotel wypoczynkowy 40-50 zł

Fotel rozkładany 70 zł

Pufa mała 10-20 zł

Kanapa nierozkładana od 80 zł

Kanapa rozkładana w typie wersalki (2 miejsca siedzące) od 80 zł

Kanapa rozkładana w typie wersalki (3-4 miejsca siedzące) od 100 zł

Narożnik wypoczynkowy w kształcie litery "L" od 120 zł

Narożnik wypoczynkowy w kształcie litery "U” od 180 zł

 

Wracając po ciężkim dniu w pracy mijasz swoje stare meble i ich widok sprawia, że nie możesz na nie patrzeć? Zastanawiasz się nad kupnem nowych? Nie jest to konieczne! Firma “Do-czysta” sprawi, że Twoje kilkuletnie meble z powrotem będą wyglądać jak nowe, a wszelkie zabrudzenia, nawet te, które wydają się nie do pozbycia, zostaną usunięte.

Szybkie i efektywne czyszczenie mebli

Dzięki czyszczeniu mebli w Łodzi z pomocą “Do-czysta” możesz uniknąć wyrzucania swoich tapicerowanych, zabrudzonych, starych mebli. Nasza firma jest w pełnej gotowości, by pomóc Ci wyczyścić Twoje ulubione meble bez konieczności wymiany ich na nowe.

Drogi Kliencie - decydując się na skorzystanie z naszych usług będziesz mógł na nowo cieszyć się z czystej, odświeżonej tapicerki bez plam, roztoczy, bakterii i innych niechcianych substancji organicznych. Odkryjesz też ich piękno na nowo.

Przygotowana specjalnie dla Państwa oferta zawiera pranie mebli na terenie Łodzi i w tym: pranie zestawów wypoczynkowych, wersalek, narożników, sof, foteli, krzeseł, pranie kanap czy też innych mebli tapicerowanych znajdujących się w Państwa domu.

Meble tapicerowane są narażone na dość szybkie uleganie zabrudzeniom, które sprawiają, że posiadane przez nich walory estetyczne oraz higieniczne odchodzą w niebyt. Z racji posiadania w domu mebli o różnych rodzajach tapicerki, odradzamy czyszczenie we własnym zakresie, zachęcając do skorzystania z naszej fachowej pomocy. Dzięki temu czyszczenie mebli będzie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla mebli. Posiadamy bogate doświadczenie w oferowanym zakresie usług, co pozwoliło nam uratować wiele mebli przed przedwczesnym wyrzuceniem, a ich właściciele mogą po dziś dzień cieszyć się podarowanym im przez nas nowym życiem.

Czy zabrudzone i zniszczone meble można uratować?

W przypadku zabrudzeń na tapicerce meblowej, bardzo często wystarczy, że zdecydujemy się na skorzystanie z usługi polegającej na czyszczeniu elementów w oparciu o wykorzystanie profesjonalnych technik oraz odpowiednich środków. Nie zawsze konieczne jest kupno nowych mebli. Choć może wydawać się, że pranie mebli jest rzeczą, którą możemy zrobić samodzielnie, zaleca się skorzystanie z usług doświadczonych firm takich jak nasza - czyszczenie mebli na terenie Łodzi z “Do czysta” przebiegnie sprawnie i będą Państwo usatysfakcjonowani efektem końcowym. Z racji posiadanego przez nas doświadczenia czyścimy każdy rodzaj obicia. Dobieramy odpowiednie środki czyszczące do każdego rodzaju plam i zachowując należytą ostrożność sprawiamy, że zyska on swój dawno utracony blask.

Zabrudzenia to nie jedyny problem jaki dotyczy wysłużonych mebli. Często w parze z nimi idzie także nieprzyjemny zapach, którego chcielibyśmy się pozbyć. Podczas prania mebli w Łodzi jesteśmy przygotowani także i na realizację usługi neutralizacji nieprzyjemnego zapachu. Do przeprowadzenia procesu czyszczenia używamy preparatów najwyższej jakości oraz najskuteczniejszą ze znanych metod - ekstrakcję.

Czyszczenie mebli w Łodzi z “Do-czysta” sprawi, że plamy z soku, kawy czy urynie przestaną Państwa niepokoić. Przywrócimy meblom dawny kolor i blask, usuniemy roztocza i nadamy im świeży, miły zapach.