Pranie dywanów cennik:

 

Pranie dywanów i wykładzin syntetycznych 1m² od 10 zł ( przy większych powierzchniach cena podlega negocjacji)

Pranie dywanów i wykładzin syntetycznych z długim włosiem (typ shaggy) 1m²  od 12 zł

 

 

Dywan jest jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych w domu. Niezależnie od tego czy znajduje się w przestrzennym salonie, w niewielkim, przytulnym pokoju czy w romantycznie zaprojektowanej sypialni, każdy pragnie, żeby nigdy nie tracił blasku i zachowywał świeżość, jaką posiadał w dniu zakupu.

Dywan jak nowy dzięki “Do-czysta”

Pranie dywanów w Łodzi jest usługą, z której do tej pory skorzystała niezliczona liczba w pełni usatysfakcjonowanych Klientów. Jako firma chcemy się rozwijać i nieustannie podnosić standard oferowanych przez nas usług, w taki sposób, by cena pozostawała współmierna do jakości, jednocześnie nadal będąc atrakcyjną.

Czyszczenie dywanów w Łodzi wykonujemy skutecznie i szybko. Do realizacji naszych usług używamy najlepszego sprzętu dostępnego na rynku, a przed rozpoczęciem czyszczenia do każdego dywanu dobieramy odpowiednią chemie. Wszystko po to, by osiągnąć jak najlepszy możliwy rezultat końcowy.

W ofercie prania dywanów w Łodzi znajduje się czyszczenie zarówno sztucznych, jak i naturalnych produktów. Usługa wykonywana jest u Klienta i jeśli ma zostać ona wykonana na terenie Łodzi, dojazd jest darmowy. Poza granicami miasta kwota dojazdu jest doliczana do całego kosztu realizowanej usługi czyszczenia dywanów.

Pranie dywanów i wykładzin w Łodzi - natychmiastowy efekt

Czyszczenie wykładzin oraz pranie dywanów odbywa się metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu elementu na mokro, jednak dzięki tej metodzie nie jest on przemaczany. W celu zrealizowania usługi na najwyższym poziomie, posiadamy w swoim arsenale najróżniejsze środki i odplamiacze, które dobieramy w zależności od rodzaju występującego zabrudzenia oraz włókna dywanu.

Czyszczenie dywanów i wykładzin w Łodzi to złożony proces, na który składa się kilka etapów, dzięki którym zostanie osiągnięty zadowalający efekt. Pierwszy z nich to najdokładniejsze odkurzenie dywanu czy wykładziny. Jest to niezwykle istotna czynność, gdyż dzięki niej usuwane są tzw. nierozpuszczalne zabrudzenia, a należą do nich wszelkiego rodzaju okruszki, włosy, sierść zwierząt czy piasek.

Następnie konieczne jest rozpoznanie z jakim rodzajem włókna mamy do czynienia oraz jakich ewentualnych plam możemy się spodziewać na powierzchni dywanu czy wykładziny. Po odbyciu rekonesansu na powierzchnię nakładany jest specjalny, oczywiście dobrany odpowiednio do rodzaju włókna i zabrudzenia, środek, którego działanie rozpuszcza brud - jest to tzw. prespray. Wykazuje on niezwykłą skuteczność w oddzieleniu trudnego bądź nierozpuszczalnego w wodzie rodzaju brudu od włókna. Aplikuje się go poprzez dokładne wtarcie w runo dywanu lub wykładziny za pomocą szczotki. Wszystko po to, by jak najgłębiej spenetrować nieczystość.

Etap końcowy czyszczenia dywanu czy wykładziny polega na płukaniu ekstrakcyjnym. Odbywa się on z pomocą maszyny piorącej - jest to odkurzacz Karcher. Wcześniej dobieramy oczywiście odpowiedni środek, dzięki któremu rozpuszczony uprzednio brud jest dokładnie wypłukany z powierzchni.
W efekcie wszystkich opisanych powyżej czynności następuje eliminacja roztoczy i alergenów. Włókna czyszczonego dywanu odzyskują swoje naturalne kolory, runo dywanu jest czyste i bardzo miłe w dotyku.
Jesteśmy profesjonalistami, dlatego pranie dywanów i wykładzin w Łodzi odbywa się zawsze w kilku etapach, gdyż dzięki ich zachowaniu możemy uzyskać zadowalające Klienta efekty.

“Do-czysta” sprawi, że nawet najbardziej wysłużony dywan i wykładzina od dzisiaj będą wyglądały jak nowe !