Pranie tapicerki samochodowej cennik:

Małe samochody 100-120 zł

Średnie samochody 120-140 zł

Duże samochody 160-200 zł

Vany, Busy, Suvy od 200 zł

 

Wnętrze naszego samochodu pozostaje wyjątkowo narażone na kontakt z brudem, dlatego konieczne jest regularne usuwanie zanieczyszczeń. Przeciętny kierowca spędza w swoim samochodzie od kilkunastu minut do kilku godzin dziennie, a nasze ukochane pojazdy spełniają wiele funkcji. Przewozimy w nich nasze dzieci, zwierzęta, pijemy kawę i często zdarza się nam spożywać w nim posiłki. Czynności te są sporym wyzwaniem dla tapicerek naszych samochodów. Na szczęście z pomocą przychodzi firma “Do-czysta”, która zajmie się praniem tapicerki w mieście Łódź.

Pranie i czyszczenie tapicerki w Łodzi - odpowiednie detergenty i technika przede wszystkim!

Wnętrze Twojego samochodu wykonane jest z eco skóry, alcantary, z materiału tekstylnego, weluru czy skóry? Nie jest to dla nas obojętne, gdyż ma to wpływ na technikę czyszczenia tapicerki oraz dobór środków dzięki którym sprawimy, że zyska ona na powrót swój dziewiczy blask. Poradzimy sobie z każdym rodzajem tapicerki, gwarantując zadowalający efekt końcowy, po którym z pewnością skorzystasz ponownie z naszych usług.
Jesteśmy zorientowani na zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego podczas prania tapicerki samochodowej działamy według najnowszych standardów, używając nowoczesnego metod oraz sprzętu. Pierwszym krokiem jaki podejmiemy jest odpowiednie przygotowanie wnętrza samochodu. W tym celu odkurzymy kabinę, w celu usunięcia z niej pyłków i roztoczy.
Pranie tapicerki w Łodzi wykonujemy metodą prania ekstrakcyjnego. Zapewnia ona zdecydowanie najlepsze rezultaty, będąc jednocześnie całkowicie bezpieczna dla Twojego samochodu. Jesteśmy przygotowani na wszelkiego rodzaju plamy, dlatego podczas procesu czyszczenia używamy odpowiednich środków z najwyższej półki, w trosce o jakość usługi.
W ramach naszej usługi umożliwiamy kompleksowe czyszczenie całego wnętrza lub jedynie wybranych elementów. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb i w trosce o zadowolenie Klienta!

Szybkie pozbycie się plam z “Do-czysta”

Zajmujemy się czyszczeniem podsufitki, które jest czynnością wymagającą odpowiedniego doświadczenia. Istotną rolę odgrywa także odpowiednia doza wyczucia, gdyż w bardzo łatwy sposób można ją namoczyć. Odświeżona i czysta podsufitka to przede wszystkim komfort nie tylko dla właściciela pojazdu, ale także współpasażerów.
Często pomijane przez właścicieli elementy takie jak bagażnik, obicia drzwi oraz wszelkie elementy plastikowe, które znajdują się wewnątrz Twojego samochodu również nie są nam straszne. Sprawimy, że z ich powierzchni znikną wszelkie tłuste plamy, a na ich miejscu pojawi się efekt satyny.
Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej oferuje kompleksowe czyszczenie całej tapicerki, jak i wybranych przez Ciebie elementów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, używając środków czystości z najwyższej półki. Niestraszne są nam plamy po jedzeniu, którego kawałek mógł spaść podczas wjeżdżania na próg zwalniający, sokach czy nawet urynie. W ramach naszej usługi dodatkowo możemy zneutralizować przykre zapachy.
Pranie tapicerki samochodowej, które oferujemy na terenie miasta Łódź wykonywane jest u Klienta, co wiąże się z dostępem do wody i prądu, a czas schnięcia wyczyszczonych elementów bądź całości tapicerki jest zależny zarówno od temperatury otoczenia, jak i wilgotności powietrza.
Pamiętaj, jeśli mleko się rozlało - nie czekaj! Skorzystaj z czyszczenia tapicerki Łódź! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pranie tapicerki samochodowej cennik:

  • Małe samochody 100-120 zł
  • Średnie samochody 120-140 zł
  • Duże samochody 160-200 zł
  • Vany, Busy, Suvy od 200 zł

Skorzystaj z moich usług i zadzwoń już dziś, zapraszam Norbert Grzelak.

 

pranie tapicerki samochodowej łódż